
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-2086 мідні матові
74 773 ₴
- В наявності
- Код: 154359970
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Soleo Copper Brushed з елегантними мідними деталями матового покриття. Прямокутна кабіна зі складними дверима: ліві двері 90 см + праві двері 100 см. Кабіна оснащена колонною петлею, яка забезпечує широкий та зручний вхід. Петля має функцію підйому, яка запобігає зносу ущільнення. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину. Стильна закруглена ручка ідеально вписується у форму кабіни та впишеться в традиційні та сучасні ванні кімнати. Ручка має додаткову кришку, яка амортизує контакт зі склом. Петля розташована врівень зі склом, що забезпечує гладку однорідну поверхню та полегшує догляд. Кабіна може бути встановлена з пороговою планкою або без неї. Порогова планка забезпечує кращу герметичність. При встановленні без планки використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженим полотном. Порогова планка та додатковий ущільнювач входять до комплекту. Скло обробленої покриттям Active Shield 2.0 за новою технологією, наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Покриття запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту та забрудненню від засобів гігієни. Термін служби покриття до 10 років при правильному використанні. Для догляду рекомендується використовувати спеціальні засоби для покриття Active Shield. Товар рекомендований людям похилого віку та з обмеженими можливостями. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 773 ₴

