
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo K-2082 мідь матова
73 753 ₴
- В наявності
- Код: 154260315
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Soleo Copper Brushed з елегантними мідними деталями та матовим покриттям. Модель оснащена колонною петлею, яка забезпечує широкий та зручний вхід. Дверні полотна відкриваються як назовні, так і всередину. Закруглена стильна ручка відповідає формі кабіни та підходить для традиційних і сучасних ванних кімнат. Ручка має амортизуючу кришку, яка захищає контакт зі склом. Петля оснащена функцією підйому, яка запобігає зносу ущільнення і розташована врівень зі склом. Гладка однорідна поверхня спрощує догляд та очищення. Кабіна може встановлюватися з пороговою планкою або без неї. Порогова планка забезпечує краще герметичність, а ущільнювач дверей з подовженим полотном запобігає зазорам між дверима та підлогою. До комплекту входять порогова планка та додатковий ущільнювач. Поверхня скла оброблена покриттям Active Shield 2.0 за новою технологією, яке наноситься механічним шляхом і затверджується УФ та ІЧ випромінюванням. Покриття запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту та забрудненню від засобів гігієни. Термін служби покриття до десяти років при умові використання відповідно до рекомендацій. Захисне покриття знижує витрати на чистячі засоби та позитивно впливає на навколишнє середовище. Прямокутна кабіна зі складними дверима: ліва двері 80 см, права двері 100 см. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 753 ₴

