
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-2290 мідь матова
50 093 ₴
- В наявності
- Код: 153908470
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна New Trendy Soleo K-2290 Copper Brushed з елегантними мідними деталями матового покриття. Двері 80 см + бічна стінка 100 см у універсальному виконанні (ліве/праве). Скло прозоре товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield 2.0. Характерною особливістю серії є колонна петля, яка забезпечує широкий зручний вхід. Двері відкриваються назовні та всередину. Стильна округла ручка гармонує з чистими лініями скляних поверхонь і підходить для традиційних та сучасних ванних кімнат. Якісний кронштейн забезпечує міцну конструкцію з функцією підйому, що запобігає зносу ущільнення. Можлива встановлення з пороговою планкою або без неї. При монтажі без планки використовується нижній ущільнювач дверей з подовженим полотном. Active Shield 2.0 — захисне покриття на основі нової технології, наноситься механічним шляхом і затверджується УФ- та ІЧ-випромінюванням. Термін служби покриття до 10 років при належному використанні. Запобігає осіданню крапель води, утворенню вапняного нальоту та забруднення від засобів гігієни. Зменшує витрату миючих засобів. До комплекту входять порогова планка, додаткові ущільнювачі та кріпильні елементи. Рекомендується використання спеціальних засобів догляду: просочення для покриття Active Shield та чистяче средство для кабіни. Версія з похилим кронштейном. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 093 ₴

