
Стінка для душової кабіни Radaway Modo New II 115 см матовий нікель
26 692 ₴
- В наявності
- Код: 153401942
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка для душової кабіни Radaway Modo New II серії Modo відзначається простотою, функціональністю та мінімалістичним дизайном. Виконана в кольорі матовий нікель, металевий відтінок профілів і кронштейнів робить кабіну відмінним варіантом для сучасних інтер'єрів та ванних кімнат у стилі ретро. Безпеку забезпечує загартоване скло товщиною 8 мм. Кронштейни забезпечують міцну конструкцію кабіни. Система настінного кріплення з профілями дозволяє вирівняти кривизну стіни. Покриття Easy Clean полегшує чищення та запобігає затримці крапель води на поверхні скла. Монтаж можливий як на піддон, так і безпосередньо на підлогу. Ширина кабіни 115 см, стінка універсальна, може встановлюватися як права, так і ліва версія. Доступні варіанти скла: прозоре, сатинове, коричневе, графітове, дзеркальне, Master Soft, Visiosun, Intimato, ULTRA CLEAR. Скло ULTRA CLEAR має низький вміст оксиду заліза, що забезпечує винятково яскравість та прозорість без характерного зеленуватого відтінку звичайного скла. Особливо помітно на склі товщиною 6 та 8 мм. Можливі послуги гравіювання та друку на склі. Додатково пропонується встановлення вішалки для рушників на скло або нерухому стіну двоточковим кріпленням. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 115 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 692 ₴






