
Стінки для душових кабін Radaway Modo Sl II 10319065-01-01R
18 845 ₴
- В наявності
- Код: 153401903
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна Modo SL II 65x200 права хром RADAWAY Характеристики кабіни Кабіни Modo SL II Walk-In стандартно мають прозоре скло Технічне креслення Деталі технічного креслення Способи складання кабіни Незвичайні варіанти Додаткові варіанти
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 65 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 845 ₴





