
Стінки для душових кабін Radaway Modo New II 389064-91-01
18 452 ₴
- В наявності
- Код: 153332566
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Modo New BRUSHED NICKEL II душова стінка 60x200 см із прозорого скла від RADAWAY Особливості стінки Modo New BRUSHED NICKEL II Технічна інформація СТАНДАРТ ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно) ГРАВІЮВАННЯ
Є можливість гравірування на склі. На вибір є 26 дизайнів. Ви також можете отримати індивідуальне гравіювання. Технологія лазерного гравіювання - це перманентна технологія нанесення мотивів на скло. Гравірований малюнок завжди знаходиться на зовнішній стороні, тому скло не втрачає своїх властивостей безпечного загартованого скла або простоти утримання в чистоті - скло захищене від бруду зсередини салону. Послуга лазерного гравіювання доступна в декількох варіантах скла: прозоре, Ultra Clear, ShowerGuard, Mirror, коричневе та графітове скло. Можна встановити прямо на підлогу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 60 см |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 452 ₴






