
Стінки для душових кабін Radaway Modo New II 389074-99-01
19 210 ₴
- В наявності
- Код: 153332511
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Modo New BRUSHED GOLD II Душова стінка 70x200 см із прозорого скла від RADAWAY Особливості стіни Modo New BRUSHED GOLD II Технічна інформація СТАНДАРТ ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно) ГРАВЕР
Є можливість гравірування скла. Пропозиція включає 26 дизайнів на вибір. Також можна зробити індивідуальне гравіювання. Технологія лазерного гравіювання - довговічна технологія нанесення мотивів на скло. Гравірований малюнок завжди знаходиться зовні, завдяки чому скло не втрачає властивостей безпечного загартованого скла або його легко підтримувати в чистоті - скло захищене від бруду зсередини салону. Послуга лазерного гравіювання доступна в декількох варіантах скла: прозоре скло, Ultra Clear, ShowerGuard, Mirror, коричневе та графітове скло. Можна встановити прямо на підлогу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Modo New Brushed Gold II |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 210 ₴






