
Душовий піддон Radaway Rodos A800 90x90 напівкруглий акрил біл
8 646 ₴
- В наявності
- Код: 1520432
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душовий піддон Radaway Rodos A Compact модель 4P88155-03 розміром 90x90 см виготовлений з акрилу Premium. Напівкруглої форми забезпечує зручність використання. Матеріал: акрил із гладкою поверхнею та міцним блиском. Глибина піддона 20 мм. Висота конструкції 165 мм. У комплекті інтегрована оудова та монтажні ніжки. Піддон має універсальну бічну орієнтацію та може використовуватися з високою кабіною. Тип монтажу - ставний. Положення зливу - кутове. Діаметр зливу 90 мм. Промисловий радіус дуги R550. Характеристики: без вбудованого сифону, без перелиття, без вбудованого сидіння, без можливості обрізування. Піддон класичного типу базується на підлозі з використанням ніжок. Легко очищується завдяки гладкій відполірованій поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Панель для піддону | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Асиметричний піддон | Немає |
| Включені аксесуари | Ніжки, оудова |
| Можливість обрізання | Немає |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 800 мм |
| Мoдель | Rodos A Compact 4P88155-03 |
| Перелив | Немає |
| За глибиною | Низький (від 0 до 3.5) |
| Положення зливу | Кутове |
| Пряме приклеювання глазур'ю | Немає |
| Радіус дуги | R550 |
| Сидіння | Немає |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Тип | Душовий піддон |
| Тип монтажа | Ставний |
| Форма поверхні | Гладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 646 ₴



