
Стінки для душових кабін Radaway Premium Pro PDD 1013000-01-01+1013400-01-01
35 947 ₴
- В наявності
- Код: 151858462
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінки для душової кабіни серії Premium Pro від Radaway. Виріб поєднує класичний дизайн, перевірені технічні рішення та високу функціональність. Напівкругла асиметрична кабіна з лівою дверима 80 см та правою дверима 90 см, розсувні двері. Матеріал: безпечне загартоване скло товщиною 6 мм, що відповідає стандарту PN:EN 12150:1. Скло прозоре. Оздоблення: елегантні хромовані деталі. Покриття Easy Clean має гідрофобні властивості, завдяки чому краплі води стікають, не залишаючи відкладень на поверхні. Кріплення до стіни здійснюється за допомогою профілів, які дозволяють вирівняти кривизну стіни. Кабіна встановлюється на душовий піддон або прямо на підлогу по лінії скла чи ребру профілю по межі плитки. Реальні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. При монтажі на підлогу зверніть увагу на розміри X1, X2 та розміри по осі скла Y1, Y2, вказані на техничному кресленні. Поставляється зі складу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 947 ₴

