
Стінки для душової кабіни Radaway Premium Pro KDJ 110x100 загартоване скло
36 293 ₴
- В наявності
- Код: 151846820
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Premium Pro поєднує класичний дизайн, перевірені технічні рішення та високу функціональність. Основні характеристики: загартоване безпечне скло товщиною 6 мм, що відповідає стандарту PN:EN 12150:1; хромовані елементи обробки; можливість від'єднання та нахилу дверець для зручного чищення; еластомерні ущільнювачі, стійкі до коливань температури та вологості; магнітна смужка для герметизації. Захисне покриття Easy Clean з гідрофобними властивостями полегшує прибирання та запобігає залишенню слідів на склі. Настінні профілі дозволяють вирівняти кривизну стіни. Можливість використання подовжувальних профілів для збільшення розміру кабіни. Доступні різні типи скла: прозоре, матоване, коричневе, графітове, дзеркальне, Master-Soft, Intimato, UltraClear. Скло UltraClear характеризується низьким вмістом оксиду заліза, винятковою чистотою, високою світлопропускною здатністю та голубим відтінком краю. Кабіна розраховується на встановлення на душовий піддон або безпосередньо на підлогу. Габаритні розміри дещо менші за номінальні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 293 ₴








