
Стінки для душових кабін Radaway Premium Pro KDJ 6мм загартоване скло
35 693 ₴
- В наявності
- Код: 151846766
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Premium Pro поєднує класичний дизайн, перевірені технічні рішення та функціональність. Стінки виготовлені з загартованого скла товщиною 6 мм, що відповідає стандарту PN: EN 12150:1. Хромовані деталі надають елегантний вигляд. Дверця легко відокремлюється і нахиляється для зручного очищення кабіни. Еластомерні ущільнювачі стійкі до перепадів температури та вологості. Магнітна смуга забезпечує герметичність кабіни. Захисне покриття з гідрофобними властивостями полегшує очищення - краплі води не затримуються на поверхні скла і не залишають відкладень. Система кріплення до стіни за допомогою профілів дозволяє вирівняти кривизну стіни. Можливе використання видовжених профілів для збільшення номіналу розміру. Кабіну можна встановити на піддон або безпосередньо на підлогу по лінії скла або ребром профілю. Фактичні габаритні розміри трохи менші за номіналу, вказані в описі. Доступні варіанти скла: матове, коричневе, графітне, дзеркальне відображення, Master-Soft, Intimato, ультрапрозоре. Ультрапрозоре скло характеризується низьким вмістом оксидів заліза, забезпечуючи виключну яскравість та прозорість без зеленуватого відтінку, характерного для стандартного скла. Обробка замовлень на спеціальні варіанти скла складає 14 робочих днів. Виріб може бути адаптований до індивідуальних потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 см |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 693 ₴








