
Стінки для душової кабіни Besco Pixa PPP-108-195B 100x80x195 см
32 857 ₴
- В наявності
- Код: 151395822
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Besco Pixa PPP-108-195B являє собою прямокутну кабіну без піддону розмірами 100x80x195 см з правим входом. Кабіна оснащена розпашними дверима з прозорим закаленим склом товщиною 6 мм. Профілі виконані в чорному матовому кольорі. Безрамна конструкція забезпечує сучасний та елегантний зовнішній вид. Конструкція стабілізована латунним стабілізатором. Еластомерні ущільнювачі запобігають утворенню плісняви та грибка. Система включає простий у монтажі профіль нівелювання, який компенсує невеликі нерівності стін. Кабіна випущена в Польщі, що забезпечує доступність запасних частин. Гарантія становить 3 роки з доставкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 80 мм |
| Конструкція | Безрамна |
| Матеріал стабілізатора | Латунь |
| Мoдель | PPP-108-195B |
| Особливість ущільнювачів | Запобігання цвілі та грибку |
| Профіль нівелювання | Да |
| Спосіб входу | Відкривні двері |
| Країна виробництва | Польща |
| Тип | Без бrodzіка |
| Тип гарантії | Door-to-door |
| Тип скла | Загартоване безпечне скло |
| Товщина скла | 6 |
| Уплотнители | Еластомірні |
| Форма кабіни | Прямокутна |
| Колір профілів | Чорний матовий |
| Колір скла | Прозоре |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 857 ₴





