
Стінки для душових кабін New Trendy Smart EXK-4152
71 498 ₴
- В наявності
- Код: 150703740
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна з розсувними дверима SMART BLACK 150x110 Універсальний: можна встановити зліва чи справа Складається з: Двері 150 + Бічна стінка 110 Чорне матове покриття Продюсер NEW TRENDS Кат. № EXK-4152 АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР Фактичні розміри для зовнішньої сторони профілю/доріжки Діапазон виїмки А 149,5-151 см Розмір B 109-110,5 см Розмір C 72,5 см Розмір Ш 66 см Розмір В 200 см Прозоре безпечне скло, загартоване 8 мм Покриття від обростання ActivShield допомагає підтримувати чистоту в салоні Покриття Active Shield - стандарт 1. Скло без захисного покриття скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання 2. Скло із захисним покриттям - в салон пропонується На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають відкладень накипу Стабільна підтримка Двері оснащені кронштейном з високоякісного металу. У верхній частині є точковий стабілізатор Мінімалістичні стінові профілі Кабіна Smart має елегантні чорні матові деталі. Настінні профілі, виготовлені з металу, ефективно кріплять виріб до стіни. Надійна розсувна система Виріб має тільки нижню розсувну систему, у верхній частині є непомітна точкова напрямна. Метал, з якого він виготовлений, забезпечує довговічність і надійність Сучасний дизайн Ручка колекції Smart, виконана з металу, характеризується сучасним дизайном. Завдяки чорному матовому кольору виріб чудово виглядає в різних варіантах оформлення. Ручка розташована як зовні, так і зсередини скла. Це робить використання продукту більш безпечним і комфортним Можлива збірка:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 150 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 150 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 150 cm |
| Мoдель | Smart Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 498 ₴

