
Умивальник Deante Silia BQS_N54L чорний матовий підтинковий
11 429 ₴
- В наявності
- Код: 150512280
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однорічажний підтинковий змішувач для умивальника Deante Silia BQS_N54L у чорному матовому кольорі. Призначений для настінного монтажу з двома отворами. Виконаний з латуні, що забезпечує довговічність та надійність. Жорсткий виліт. Тип батареї: однорічажний з підтинковою установкою. Товар користується високими оцінками покупців (4,9 з 5) з відмінними відгуками про функціональність, зовнішній вигляд та міцність. Товар поставляється з кліккління пробкою в комплекті в деяких продавців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Вага | 18.5 кг |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Матеріал п'єдесталу | Порцеляна |
| Матеріал умивальника | Порцеляна |
| Отвір під перелив | Так |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Стан | Новий |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Висота п'єдесталу | 700 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Ширина п'єдесталу | 250 мм |
| Комплектація | |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Поличка | Ні |
| Напівп'єдестал | Ні |
| П'єдестал | Так |
| Сіфон | Ні |
| Тумба під умивальник | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 429 ₴

