
Душова кабіна New Trendy Prime K-0938
72 919 ₴
- В наявності
- Код: 149330514
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна з трьома стінками, чорна PRIME BLACK 100x90 справа Репутована компанія NEW TRENDY Складається з: Двері-купе 100 універсальна права + дві бічні стінки 90 Душові кабіни PRIME BLACK відрізняються тонкою елегантністю. Мінімалістична розсувна система чорного кольору привертає увагу. Деталі з матовим покриттям відмінно виглядатимуть у ванних кімнатах різних стилів. Надійне виготовлення, чорні алюмінієві профілі, якісна ходова система та добре продумані деталі гарантують комфорт використання протягом багатьох років. Можливість встановлення: * на душовому піддоні * на підлозі (УВАГА!!! фактичні розміри кабіни до внутрішньої кромки скла менші і становлять 94,3см (з регулюванням +-15мм) х 86,5см (з регулюванням +-3мм) АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР Фактичні розміри для зовнішнього краю стінового профілю: Діапазон регулювання A 97,5-101,5 см Діапазон регулювання B 88,5-90,5 см Ширина C 44 см Розмір Ш 40 см Висота H 200 см Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм Покриття від обростання ActivShield 2.0 полегшує утримання салону в чистоті Покриття Active Shield - стандарт 1. Скло без захисного покриття скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання 2. Скло із захисним покриттям - в салон пропонується На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають накипу. Елегантна ручка Профілі, що дозволяють вирівнювати кривизну стін Магнітні пломби включені. Колики з двома підшипниками Можливість від'єднати двері знизу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Prime Black |
| Марка | New Trendy |
| Стан | Нове |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 919 ₴

