
Душова кабіна Rea Look 90x90 напівкругла хром прозоре скло
15 056 ₴
- В наявності
- Код: 149330265
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Душова кабіна Rea Look REA-K7905 призначена для сучасних ванних кімнат. Модель має напівкруглу форму з розмірами 90х90 см, що робить її компактною й зручною для приміщень різної площі. Кабіна виготовлена з використанням прозорого загартованого скла, яке забезпечує безпеку та створює візуальну легкість в інтер'єрі. Профіль виконаний із хрому, надаючи конструкції надійність та естетичний вигляд. Напівкругла конструкція дозволяє зручно розмістити кабіну в кутку ванної кімнати, економлячи простір. Скло легко очищується й довго зберігає прозорість. Кабіна забезпечує надійний захист від брызок води під час прийняття душу. Доставка зі складу здійснюється протягом 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Look |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 056 ₴






