
Стінки для душових кабін Radaway Premium Plus DWJ+S 3332301-08N+3340301-08N
33 849 ₴
- В наявності
- Код: 14918786
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна Premium Plus DWJ+S 140x90x190 см з коричневого скла від RADAWAY Деталі серії Premium Plus Особливості кабіни PREMIUM PLUS DWJ+S Технічна інформація СТАНДАРТ ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно) Пропозиція включає 26 дизайнів на вибір. Також можна зробити індивідуальне гравіювання. Технологія лазерного гравіювання - довговічна технологія нанесення мотивів на скло. Гравірований малюнок завжди знаходиться зовні, завдяки чому скло не втрачає властивостей безпечного загартованого скла або його легко підтримувати в чистоті - скло захищене від бруду зсередини салону. Послуга лазерного гравіювання доступна в декількох варіантах скла: прозоре скло, Ultra Clear, ShowerGuard, Mirror, коричневе та графітове скло. Відповідні акрилові душові піддони Відповідні конгломератні душові піддони Можна встановити прямо на підлогу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 5 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 849 ₴

