
New Trendy Душовий піддон Cantare прямокутний 120x90 см (B-0172)
18 335 ₴
- В наявності
- Код: 14918779
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ПІДДОН ПРЯМОКУТНИЙ АКРИЛОВИЙ ДУШОВИЙ РОЗМІР КАНТАРА ДЛЯ НИЗЬКОЇ ПІДЛОГИ 120х90 см ВИСОТА 6 см КОЛІР БІЛИЙ ГЛАДКИЙ ГЛЯНСКИЙ В КОМПЛЕКТІ З СИФОНОМ Душовий піддон Cantare від відомого виробника New Trendy має привабливий білий колір. Висококласний душовий піддон, виготовлений із сучасного супергладкого акрилового матеріалу. Вони забезпечують комфорт використання та підвищену стійкість до негативних зовнішніх факторів. ТЕХНІЧНІ ДАНІ: Сифон для душа THINO НОВИНКА! Надзвичайно низька конструкція сифона - лише 44 мм Матеріал: ПП (100% поліпропілен) підвищена хімічна та термічна стійкість надміцні ущільнювачі Evoprene
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 120 мм |
| Довгий бік | 120 см |
| Мoдель | B-0172 |
| Тип | Душовий піддон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 335 ₴



