
Стінки для душових кабін Radaway Premium Plus E 90x80 см без піддону
26 810 ₴
- В наявності
- Код: 14877301
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
кабіна душова Radaway Premium Plus E 90x80 см без піддону. Тип конструкції напівкругла та чверть круга. Двері розсувні. Скло прозоре з ефектом тканини (fabric). Профілі хромовані. Двері встановлені на підшипникових роликах у хромованих корпусах. Профілі настінні дозволяють нівелювати кривизну стіни до 20 мм. Елегантні хромовані деталі. Висота кабини 190 см. Ширина 90 см, глибина 80 см. Функціональність оцінена на 10/10, зовнішній вид 7/10, міцність 8/10 за відгуками користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Колір профілю | Хром |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 30492-01-06N |
| Вхід | Двері розсувні |
| Глибина | 80 мм |
| Матеріал огорожі | Стекло |
| Матеріал профілю | Сталь |
| Мoдель | Premium Plus E |
| Особливість конструкції | Профілі настінні дають змогу нівелювати кривину стіни до 20 мм, двері на підшипникових роликах |
| Оздоблення скла | Fabric |
| Поверхня огорожі | Прозора |
| Спосіб встановлення | На піддон |
| Тип | Стінки для душових кабін |
| Форма огорожі | Напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 810 ₴



