
Душова кабіна Rea Look REA-K7904
13 846 ₴
- В наявності
- Код: 148531092
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна LOOK 80x80 ХРОМ + БІЛИЙ ДУШОВИЙ ПІДДОН + СИФОН Представляємо вам красиву та надзвичайно функціональну напівкруглу кабіну LOOK. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Завдяки хромованим оздоблювальним елементам наш виріб надзвичайно універсальний і неодмінно впишеться в інтер'єр вашої санвузла. Напівкругла форма та розсувна система відкривання ідеально підходять для маленької ванної кімнати, щоб оптимально використовувати доступний простір. Модель Look доступна в комплекті з білим душовим піддоном. Душова кабіна з піддоном - комплексне рішення, яке дозволить уникнути комплектації всіх елементів комплекту окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Look |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 846 ₴







