
Душова кабіна Sanplast Tx 602-271-0300-3
30 539 ₴
- В наявності
- Код: 146805510
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ДУШОВА КАБІНА та ПІДДОН асиметрична срібляста права Sanplast 80x100см Кутова асиметрична душова кабіна в правильному виконанні. Виготовлений із дуже міцного загартованого скла товщиною 5 мм. Технічні дані Асиметричний дизайн Розміри та висота Міцне загартоване скло Легке очищення Магнітні пломби Повне обладнання Душова кабіна Sanplast TX 80x100 см набір-P-KP4/TX5b асиметрична розсувна права з піддоном, глянсове срібло/прозоре скло 602-271-0300-38-401 SANPLAST – провідний виробник душових кабін та ванн у Польщі! Шлях до успіху Sanplast Основні переваги бренду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | TX |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 539 ₴


