
Стінки душової кабіни Radaway EOS KDJ 37503-01-01NR скло 6 мм
32 522 ₴
- В наявності
- Код: 14517014
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія душових кабін EOS KDJ призначена для прямокутних та квадратних приміщень. Конструкція виконана з загартованого скла товщиною 6 мм, встановленого на інноваційні трубчасті петлі з зручною системою позиціонування. Кабіна доступна в лівій та правій комплектації з можливістю встановлення бічних перегородок. Профілі мають вигин під 10 мм, дозволяючи адаптувати кабіну до приміщень нестандартних розмірів. Хромовані елементи оздоблення надають елегантний зовнішній вигляд. Скло оброблене технологією Easy Clean — невидимим захисним поліглідним шаром, який надає поверхні гідрофобні властивості, запобігаючи накопленню води, вапняного нальоту та бактерій. Рекомендується раз на 6 місяців використовувати Easy Clean Glass Protector для збереження захисних властивостей. Доступні опції: матове скло (очікування 4 тижні), кольорове скло (коричневе, графітове, дзеркальне тільки на двері, очікування 4 тижні), скло ShowerGuard з діамантоподібним покриттям. ShowerGuard має патентовану технологію, яка запобігає утворенню вапняного нальоту та корозії протягом багатьох років. Покриття Guardian потребує мінімального догляду та очищується звичайною водою. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Eos KDJ |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 522 ₴










