
Стінка для душової кабіни Radaway EOS KDJB 80x100 см скло 6 мм
37 676 ₴
- В наявності
- Код: 14516987
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка душової кабіни Radaway EOS KDJB являє собою комбінацію дверей та перегородок. Виготовлена зі закаленого скла товщиною 6 мм, встановленого на інноваційних трубчастих петлях із зручною системою позиціонування. Розміри: двері 80 см та бічна перегородка 100 см. Кабіна доступна в лівому та правому варіантах виконання. Скло захищене покриттям Easy Clean, яке запобігає появі вапняного нальоту та полегшує догляд. Механізм управління дверима запобігає пошкодженню ущільнювачів. Профілі мають кривизну для скла товщиною 10 мм. Передбачена можливість використання скла різних варіантів: прозоре (стандарт), матоване, коричневе, графітове, дзеркальне (лише на двері). Час очікування нестандартних варіантів становить 4 тижні. Доступна опція скла ShowerGuard із захисним покриттям, яке надійно захищає поверхню від корозії та потребує мінімального догляду. Покриття наносяться методом, подібним до алмазного, створюючи надійний бар'єр проти хімічного впливу та відкладень. Скло ShowerGuard зберігає чистоту при мінімальному обслуговуванні та гарантує довговічність. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 676 ₴










