
Стінки для душових кабін Radaway EOS KDDB 37303-01-01N
42 492 ₴
- В наявності
- Код: 14516976
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова кабіна EOS Radaway Кабіна з двостворними дверима. Система стінових профілів дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 10 мм. Розміри Розміри: 90x90x197 см Товщина скла: 6 мм Додаткова інформація Трубна петля з інноваційною системою позиціонування Загартоване скло Хромована фурнітура та профілі Завдяки сучасній системі відкривання ідеально підходить навіть для маленької ванної кімнати Кабіну Eos KDD-B також можна встановити прямо на підлогу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 492 ₴










