
Стінки для душових кабін Sanplast Free Zone 600-271-3510-59-401
23 400 ₴
- В наявності
- Код: 144927919
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. ДУШОВА КАБІНА КВАДРАТНА 90Х90 СМ SANPLAST Функції продукту ОПИС ПРОДУКТУ Душові кабіни KN/Freezone - це чиста свобода. Кабіна Freezone чудово виглядає в кутку ванної кімнати, створюючи комфортну душову зону, а їх наявність також з чорними профілями дає ще більші можливості використання в інтер'єрі, стилізованому під лофт або інший стиль відповідно до сучасних тенденцій. Характерною особливістю даної моделі є відсутність нижнього профілю, що дозволяє візуально поєднувати її з іншою частиною ванної кімнати. Безпороговий вхід в душову кабіну підвищує не тільки комфорт використання, але й безпеку людей, які ним користуються. Це хороше рішення для користувачів, особливо літніх людей. Варто звернути увагу на двері кабіни, які оснащені опорними роликами. Використане рішення дозволяє безпроблемно та тихо відкривати та закривати кабіну. Також важливо мати можливість підтримувати салон максимально чистим, що стало можливим завдяки модифікації поверхні Glass Protect. Серія Freezone включає в себе моделі різних розмірів, тому ви можете вибрати кабіну, яка відповідає вашим очікуванням і ідеально підходить до простору вашої ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Free Zone |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 5 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 400 ₴

