
Стінки для душових кабін Radaway Modo New 389075-04-01
20 355 ₴
- В наявності
- Код: 144358545
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душова стінка Modo New WHITE II 75x200 см із прозорого скла від RADAWAY Особливості стіни Modo New WHITE II Технічна інформація СТАНДАРТ ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платно) ГРАВЕР
Є можливість гравірування скла. Пропозиція включає 26 дизайнів на вибір. Також можна зробити індивідуальне гравіювання. Технологія лазерного гравіювання - довговічна технологія нанесення мотивів на скло. Гравірований малюнок завжди знаходиться зовні, завдяки чому скло не втрачає властивостей безпечного загартованого скла або його легко підтримувати в чистоті - скло захищене від бруду зсередини салону. Послуга лазерного гравіювання доступна в декількох варіантах скла: прозоре скло, Ultra Clear, ShowerGuard, Mirror, коричневе та графітове скло. Можна встановити прямо на підлогу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Скло |
| Размеры | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 75 см |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 355 ₴

