
Стінки для душових кабін Radaway Premium Plus DWJ+S 33323-01-08N+33413-01-08N
33 479 ₴
- В наявності
- Код: 14424787
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. RADAWAY PREMIUM PLUS DWJ+S 140x80 Двері + бічна стінка КОРИЧНЕВЕ скло Колір скла коричневий Унікальна технологія покриття EasyClean Покриття Easy Clean — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Склопакети покриті покриттям Easy Clean, яке запобігає осіданню накипу та інших забруднень на склі. Завдяки цьому вода вільно тече під час купання, зводячи до мінімуму утворення смуг на склі, які є основним фактором утворення накипу. Загартоване безпечне скло товщиною 5/6 мм Кабіна оснащена загартованим склом товщиною 5/6 мм, яке є набагато міцнішим. У разі розбиття загартоване скло розбивається на дрібні шматочки з розмитими краями. Завдяки цьому ви забезпечите безпеку вашої родини при використанні кабін Radaway протягом багатьох років. Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY Гарантована покупка з перших рук! Як офіційний торговий партнер торгової марки Radaway, ми пропонуємо своїм клієнтам сервіс і професійні консультації при виборі продукції. Ми гарантуємо безпечні покупки, швидку доставку товарів і доступ до гарантійного обслуговування, а також доступ до запасних частин після закінчення гарантійного терміну. Функції, які відрізняють серію PREMIUM PLUS Фотографії розміщення продукту Технічні креслення продукту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 479 ₴

