
Стінки для душової кабіни Ravak BLIX BLCP4-90 напівкруглі розсувні
45 861 ₴
- В наявності
- Код: 13455843
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівкругла душова кабіна Blix BLCP4 шириною 90 см з розсувною системою для невеликих ванних кімнат. Скляне наповнення товщиною 6 мм з прозорою структурою та надійним ковзаючим механізмом забезпечують комфортне використання. Конструкція складається з двох нерухомих і двох рухомих елементів, що утворюють розсувні двері. Система розсувних дверей Blix відрізняється низьким рівнем шуму завдяки механізму SilentRun, розташованому в нижній частині кабіни. Цей механізм запобігає заїданню і перетину розсувних елементів, гарантуючи безперебійну роботу протягом багатьох років. Просте обслуговування: натисканням на механізм у нижній частині дверей дверне полотно можна відкинути або зняти для зручного очищення. Завдяки цьому в кабіні відсутні складнодоступні місця. Профілі з матового алюмінію Alubright, ручки з полірованого алюмінію. Висота 190 см, радіус 500 мм. Покриття RAVAK AntiCalc захищає скло від вапняних відкладень і забруднень, запобігаючи утворенню нальоту. Монтаж можливий в облицьований плиткою кут на душові піддони RAVAK RONDA, RONDA BASIC, ELIPSO, ELIPSO PRO, ELIPSO PRO FLAT, ELIPSO PRO CHROME або безпосередньо на підлогу з вбудованим лінійним сливом або сливною гратою. Кабіна розроблена для економії простору у ванній кімнаті, забезпечуючи функціональність та зручність щоденного використання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 см |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Ravak |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 861 ₴


