
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-0132/EXK-0139
71 309 ₴
- В наявності
- Код: 85092274
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Кабіна EVENTA L, прямокутна, двері на одинарних петлях 100x80x200, чистий Active Shield 8 мм Квадратна та прямокутна душова кабіна, безпечне загартоване скло, покрите захисним покриттям Active Shield. Елегантна вішалка, що відкривається назовні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 см |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 309 ₴

