
Стінки для душових кабін Invena Parla Ak48195O
8 167 ₴
- В наявності
- Код: 85092152
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Посилення дна плитою HDF ЗВІДКИ НАША ЦІНА ДОСТАВКИ Такі товари, як меблі, умивальники та дзеркала, дуже схильні до пошкоджень під час транспортування. Зі свого досвіду ми знаємо, що при відправленні посилкою товар часто приходив до клієнта побитим, розбитим або в синцях. Завдяки цьому рішенню товари, які ми продаємо, доходять до клієнта в цілості. Це дозволяє замовнику заощадити час і зайві нерви - на розгляд скарг. Вище наведено фото композиції. Кабіна оснащена круглими ручками і ручками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invena |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 |
| Висота | 180 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Parla |
| Марка | Invena |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 4 |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 167 ₴



