
Душова кабіна Cersanit Arteco 80см S601-113
22 450 ₴
- В наявності
- Код: 85011257
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Душові кабіни ARTECO виготовлені з безпечного 5-мм прозорого, загартованого скла, захищеного захисним покриттям CleanPro, яке запобігає відкладенню накипу та бруду, завдяки чому їх легко підтримувати в чистоті. Cersanit Arteco S601113 Технічні дані:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Arteco |
| Марка | Cersanit |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 450 ₴

