
Піддон для душової кабіни Radaway Siros A Compact 90x90 білий напівокруглий
10 260 ₴
- В наявності
- Код: 8453117
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Siros A Compact SBA9917-2 білий напівокруглий 90x90 см. Виконаний з акрилу преміум-якості з основою з пінополістиролу. Висота піддону 170 мм, глибина 70 мм. Інтегрована оборка входить в комплект. Піддон має гладку поверхню зі стійким блиском, легко очищається. Матеріал стійкий до знебарвлення та впливу гарячої та холодної води. Діаметр зливу 90 мм. Монтаж настінний. Радіус дуги 550 мм. Універсальна сторона встановлення. Без сифону в комплекті. Піддон призначений для високих кабін. Класичний дизайн, сучасна стилістика.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Панель для піддону | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Асиметричний | Немає |
| Блиск поверхні | Полірований |
| Можливість підрізування | Немає |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 900 мм |
| Якість виготовлення | Чудове |
| Кількість відгуків | 16 |
| Легкість догляду | Да |
| Мoдель | Siros A Compact SBA9917-2 |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Поверхня | Гладка |
| Положення зливу | Кутове |
| Прелив | Немає |
| Простота монтажа | Да |
| Пряме приклеювання плиткою | Немає |
| Радіус дуги | 550 |
| Рейтинг зовнішнього вигляду | 6 із 6 |
| Рейтинг міцності | 5 із 6 |
| Рейтинг функціональності | 6 із 6 |
| Серія | Siros A |
| Сидіння | Немає |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Сумісність | Високі кабіни |
| Вміст набору | Піддон, інтегрована оборка |
| Стилістика | Сучасна |
| Теплова ізоляція | Да |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип заповнення | Пенопласт |
| Тип монтажа | Настінний |
| Тип основи | Пенополистирол |
| Тип піддона | Підлоговий |
| Універсальна сторона | Да |
| Стійкість до гарячої води | Да |
| Стійкість до знебарвлення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 260 ₴





