
Піддон для душевой кабіни Radaway Kyntos F 160x80 антрацит
27 285 ₴
- В наявності
- Код: 84252742
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон прямокутний Radaway Kyntos F розміром 160x80 см з конгломерату (штучного мармуру) антрацитового кольору. Глибина піддону 16-17 мм, висота борту 30 мм. Тип монтажу: встроюваний (підлоговий), зі встроєною решіткою для зливу. Діаметр зливу 90 мм, розташування зливу на короткому боці. Поверхня структурна, антибактеріальна, протиковзька типу STONE. Піддон піддається обрізанню. Комплектація: піддон, решітка зливу з нержавіючої сталі. Універсальна бічна конструкція. Рекомендується використовувати з високою душовою кабіною. Стиль виконання - сучасний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Литий камінь |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Панель для піддону | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антибактеріальне покриття | Да |
| Антиковзна поверхня | Да |
| Можливість обрізання | Да |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Матеріал решітки зливу | Неіржавка сталь |
| Мoдель | Kyntos F |
| Призначення | Для високої душової кабіни |
| Переливний отвір | Немає |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15) |
| Положення зливу | На короткому боці |
| Решітка зливу в комплекті | Да |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Вбудований, вбудований |
| Тип поверхні | Структурна |
| Тип підставки | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 285 ₴




