
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F 140x80 см білий конгломерат
30 148 ₴
- В наявності
- Код: 84252630
+380 (96) 607-39-57
Менеджер- 0 (800) 33-60-87Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон для душової кабіни Radaway Teos F розміром 140x80 см білого кольору з конгломерату мармурового (штучного мармуру). Прямокутної форми з глибиною 15 мм і висотою 40 мм. Піддон підлоговий типу, виконаний з матеріалу конгломерат з анти-мікробною поверхнею. Структурна анти-ковзька поверхня забезпечує безпеку використання. Тип встановлення: підлоговий, можлива встановлення заподлицо. Розташування зливу: на короткому боці. Діаметр зливу 90 мм. Можливе підрізування піддону. У комплект входять: піддон та кришка зливу. Без сифону у комплекті. Універсальна бічна конструкція. Може комплектуватися з високою душовою кабіною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Матеріал піддону | Штучний мармур |
| Стан | Новий |
| Форма піддону | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антиковзна поверхня | Да |
| Антибактеріальна поверхня | Да |
| Можливість підрізування | Да |
| Діаметр зливу | 90 |
| Довжина: | 1400 мм |
| Кришка зливу в комплекті | Да |
| Мoдель | Teos F |
| Положення зливу | На короткому боці |
| Прелив | Немає |
| Сифон у комплекті | Немає |
| Тип | Піддон для душової кабіни |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Тип поверхні | Структурна |
| Універсальна бічна конструкція | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 148 ₴

